Amatorska Liga Orlika - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • podNAPIĘCIEM - MISTRZ AMATORSKIEJ LIGI ORLIKA w Rzeszowie, KS HOŁOTA - MISTRZ II LIgi, podNAPIĘCIEM - ZDOBYWCA PUCHARU LIGI

PUCHAR LIGI
brak zdjęć

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Trelix 14

VII kolejka w 2 lidze

• autor: alorzeszow, 2014-10-17 23:46

Po siódmej kolejce w II lidze z jednopunktową przewagą w tabeli wciąż na czele KS HOŁOTA. W dobrym i szybkim meczu z SZAROTKĄ początkowo mogliśmy oglądać wyrównaną "wymianę ciosów". Jednak z upływem czasu to właśnie KS HOŁOTA pokazała więcej determinacji i waleczności co zaowocowało kolejnymi bramkami a w rezultacie zwycięstwem 6:2. Warto nadmienić, że mecz odbywał się przy padającym deszczu ale to tylko była "woda na młyn" rozpędzającej się KS HOŁOTA...

Kolejny pretendent do awansu i wysokiego miejsca w tabeli to 300-tu DARKDENT, którzy rozgromili tym razem słabiutkie SMERFY 14:0. Również awans w tabeli zanotowały DOBRE TEMATY pokonując ospałe nieco zwłaszcza w obronie PODKARPACIE 6:2. Kolejne 3 punkty zainkasował FLOTEX POLSKA, który wykorzystał niezbyt dobrą dyspozycję graczy TANZIGu i zaaplikował im 3 bramki nie tracąc przy tym żadnej. W ostatnim meczu mogliśmy zobaczyć dużo szybkich i ładnych akcji za sprawą ekip D&D oraz POZIOGRANDE. Ci drudzy zachowali więcej zimnej krwi i pomimo niesprzyjających warunków pogodowych potrafili dowieźć do końca ciężko wypracowane 3 punkty i wynik 4:3.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

WSPÓŁORGANIZATOR

MOS Rzeszów